Weź udział w konkursie

Kup naklejkę na legitymacje i daj szanse szczęściu i wybierz się na wymarzone wakacje do nieodkrytej Gruzji.

Batumi to miasto nazywane gruzińskim Dubajem. Batumi jest drugim co do wielkości miastem w Gruzji, położnej między Morzem Czarnym, a górami i tylko 15km od granicy z Turcją.

Skosztujecie tu przepysznej adżarskiej kuchni, zanurzycie się w smaku gruzińskiego wina, które dojrzewa w czarnomorskim słońcu. Zobaczycie tu nowoczesne wieżowce, pospacerujecie nadmorską promenadę, która ciągnie się wzdłuż morza przez osiem kilometrów. Popijając lokalną czacze obejrzycie pokaz tańczących fontan. Pospacerujecie po starym mieście smakując lokalne wina i zachwycicie się atmosferą i gwarem rozkwitającego życia towarzyskiego.

Nagrodami w Konkursie są:

podróż do Gruzji dla dwóch osób

w okresie od 20 maja 2024 r. – 20 grudnia 2024 r.

  • przelot do Kutaisi (Gruzja) – transfer Batumi – Kutaisi – powrót
  • 7 dniowe zakwaterowanie w niesamowitym apartamencie z pięknym widokiem na Morze Czarne wraz ze śniadaniami (lub ekwiwalent pieniężny posiłku)
  • zaproszenie na kolację, w której spróbujecie prawdziwej kuchni gruzińskiej
  • ubezpieczenie turystyczne na cały okres pobytu

nagrody pocieszenia

powerbanki 20000mah

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Kup minimum jeden hologram kolekcjonerski
2. Odpowiedz na pytanie konkursowe
3. Zarejestruj swój zakup
4. Ciesz się wygraną

Uzupełnij formularz

    Akceptuję Regulamin konkursu

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym

    przez Organizatora w celu uczestnictwa w konkursie na zasadach zawartych w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz. UE L Nr 119, str. 1) (zm. Dz.Urz.UE.L 2018 Nr 127, poz. 2)